PS4 Kol Tamiri

PS4 Kol Tamiri

Playstation 4 Kol Tamiri

  • Ürün Açıklaması

Yüksek kol fiyatlarından sizi kuratıyoruz. 

Beylikdüzü Playstation servisimizde PS4 kollarınızı tamir ediyoruz. Profesyonel ekibimizle kolunu ilk günkü gibi olacak. 

PlayStation 4 Kol Tamiri (PS4 Kol Tamiri) Özel Servis

DualShock 4 kontrol cihazı PlayStation 4 ile birlikte gelir ve piyasadaki en iyi oyun konsolu olarak kabul edilir. Dokunmatik yüzeyde, Paylaş ve Option tuşlarının yerine Başlat ve Seç tuşlarını kullandık. Bu değişiklikler sadece yeni özellikler değil, aynı zamanda yeni problemler de getirdi. Bu yüzden PlayStation 4 kol onarımı (PS4 kol onarımı) daha zor hale geldi. Yeni PS4 koluna da öndeki ışık eşlik ediyor. Bu ışıkta da bir hareket sensörü var. Bu sayede, oyunun koluyla etkileşime girebilirsiniz.

PS 4 Kol Arızaları | PlayStation 4 kol onarımı (PS4 kol onarımı)

PlayStation 4 kol onarımı için (PS4 kol onarımı), koldaki problemleri belirlemek gerekir. Koldaki hataların çoğu donanımdan kaynaklanır. Genel olarak, çökmüş kollarda bazı hatalar görülebilir. Bu arızalar parça değişimi veya çeşitli tamir yöntemleri ile kolayca giderilebilir. Oyuncuların yaşadığı sorunların başında anahtarların manşetinin basılı kalması ve fonksiyonun gelmesi. Bu problem küçük bir parça değişikliği ile çözülebilir.

PS4 Kol Özellikleri

210 gram ağırlığındaki kol, PS3 kolundan biraz daha ağırdır. Ek olarak, kol üzerindeki kulaklık jakı, kullanıcılar için çok kolay hale getirir. PlayStation 4 kolu DualShock 4 kontrol ünitesi ile birlikte gelir ve Share (Paylaş) butonu, en sevdiğiniz anları oyunda anında paylaşmanızı sağlar. Ancak daha fazla düğme ve daha fazla düğme aynı zamanda daha fazla hata anlamına gelir. İşte bu yüzden PlayStation 4 kol onarımı (PS4 kol onarımı) daha karmaşık hale geliyor. Ancak, kolda meydana gelen sorunlar numaralandırılır ve kısa sürede düzeltilip geri yüklenebilir.

TÜM OYUNLARIN DEĞİŞTİRİLMESİ VE ONARIMI İÇİN DOĞRU ADRESİ

Dilşah Teknoshop

0 212 872 51 09

Ps4 Kol Tamiri, Ps4 Kol Tamir, Ds4 Tamir, Dualshock 4 Tamir, Ps4 Kolu Tamiri, Ps4 Analog Sorunu, Ps4 Kol Değişim, Ps4 Kol Garanti, Ps4 Kasa Değişimi

  • Yorumlar

Yorumunuz

02 Şubat 2019
4 YILI AŞKIN SÜREDİR CALIŞTIĞIMIZ LASTİKLERDE FARKLI FABRİKALARIN SAGLAM PARÇALARINI BİRLEŞTİRİP EN DAYANIKLI LASTİK TAKIMI HALİNE GETİRDİK MEMNUN KALACAGINIZDAN EMİNİZ
02 Şubat 2019
PS4 Kollarının Ps3 Kollarından Farkları Nelerdir?
Ps4 kollarının üzerinde renkli led ışıkları bulunmakta, oyundaki hareketlere göre renk değiştirmektedir.

Ps4 kolu üzerinde dahili olarak ses çıkışı yani hoparlör bulunmaktadır. Bu hoparlörden oyun seslerini duyabilirsiniz PS4/AYARLAR/CİHAZLAR kısmından hoparlörün ses yüksekliğini kısabilir veya arttırabilirsiniz.

Ps4 kol şarj kabloları PS3 kollarındakinden farklıdır. Kablonuz bozulduğunda samsung cep telefonlarının şarj kablosunu kullanabilirsiniz girişleri aynıdır.

Dokunmatik yüzeye sahiptir. Belirli oyunlarda dokunmatik tuşu kullanarak oyunda yönlendirmeler yapabilirsiniz.
02 Şubat 2019
PLAYSTATION 4 LASTİK TAKIMI PS4 LASTİK TAKIMI KOL TAMİRİ 2 SET ALANA 1 SET BEDAVA ÜCRETSİZ KARGO
2 SET ALANA 1 SET BEDAVA ÜCRETSİZ KARGO
02 Şubat 2019
PS4 KOLLARI EN ÇOK NERESİ BOZULUYOR?
Ps4 kollarının çabuk deforme olan yerleri, Ps4 analog başlıklarıdır. El ile sürekli oynandığından çok çabuk zarar görebiliyor. Bunların değişimi mümkün. Ps4 kolunu açıp içerisinden değiştirme yapabilirsiniz.
02 Şubat 2019
Beylikdüzü'ndeki en iyi kol tamiri yeri. Teşekkürler
27 Ekim 2018
Orjinal koruyucusu kopuk olan analoğa, analog koruyuculardan takılırsa bol mu olur?
27 Ekim 2018
Selam, sinirime yenik düşüp ds4'lerimi yere çarptım, gövdede çatlak l ve r tuşlarında kırıklar oldu. l r tuşlarını yapayım derken içindeki yayları çıkardım mekanizmadaki, vidaları körelttim. el becerim de çıkardığım l-r deki yayları sokup da mekanizmaya yerleştirmeye yetmedi. bundan dolayı tamir kiti alırsam yapabileceğimi düşünmüyorum.

Kaç lira ya yapıyorsunuz ps4 kol tamirini?

Diğer Ürünler